Bilinçaltın Yolunu Bulsun - Canlı Sohbet Hattı

     Bilinçaltını yeniden biçimlendirmek artık herkesin yapa bileceği bir olgu olarak nitelendiriliyor. Bunu ister telkin, ister olumlama, isterse meditasyon gibi belirli metodlarla yapmanız mümkündür. Fakat kimi insanlar, kendiler dahi farkında olmadan bazı duygularını bilinç altında öyle derinlere, öyle karanlıklara sokar ki; bu zorlaşır. Terapistler ise bir çok yöntem deneseler de bunu ortaya çıkarmadıkları sürece bu biçimlendirme gerçekleşmez.

Bilinçaltı, sorunla bağlantılı olarak var olan enerji, sarf edilen çabadan ve nedenlerden daha güçlüyse, yeniden programlanmasına yönelik gayretlere direnç gösterebilir.

 Ayrıca bilinçaltının varlığına saygı gösterilmeksizin zorla yapılan direkt telkin gayretlerine de, bilinçaltı direnç gösterecektir. Değişime olan istek, eğer bireyin içerisinde bozulmamış bir şekilde duran duygu kadar güçlü değilse, bu faktör değişimi engelleyecektir. Bir anlamda, tahtta sadece bir duygu oturabilir ve bu duygu tahttan kalkmadan bu duyguyla bağlantılı algılamalar değişmeyecektir. Bütün bu duygular geçmişimizle bağlantılıdır. bilinçaltının mukaddes görevi bireyin kendine özgü kişisel tanımlamalarını korumaktır. Bu amaçla yaratılmıştır. Bu bağlamda bilinçaltı, görev tanımına uygun olarak kötü tanımlamaları bile korur. Duygusal açıdan yönlendirdiğinde, değişimi daha kolay kabul eder ve bu nedenle eleştirel güç devreye girer.

Bazen kişi, bir konuşma esnasında bu bilinçaltı aydınlanması, ya da keşif durumunu yaşaya bilir. Bunun için ise illa psikoloğa gitmenize gerek yok. Olmak istediğiniz değil olduğunuz kişi gibi konuşmanız yeterli olacaktır. Bunu yakın bir arkadaşınızla, sevgilinizle, bir aile ferdinizle yapmanız da olasıdır. Fakat güveneceğiniz kimse yoksa yada bu durumu yakınlarınızla paylaşmak istemiyorsanız Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri ise tam da bu nokta da devreye giriyor. Çünkü bu hatlar üzerinden hizmet veren partnerler özel seçilmiş, diksiyonu düzgün, eğitimli kişilerdir. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri dakika başına ücret ödenen, yedi yirmi dört açıktır. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri tamamen güvenli olup en yüksek kalite de hizmet sunar.