Çekingenliği Yıkacağın Numaralar

  Her insan, konuşma ihtiyacı duyar. Bu sosyal genlerden, bir arada yaşama içgüdüsünden kaynaklanan iletişim açlığı durumudur. Bunun giderilmemesi durumunda belirli hastalıklar ortaya çıkabilir. Psikolojik kaynaklı bu hastalıklar asosyallikten intihar meyiline kadar bir çok sonuç doğurabilir. Bu da iletişim açlığının giderilmemesi ile içinde bulunulan yalnızlık halidir. Konuşmak, iletişim kurmak manevi tatmin durumunu yaratarak insanlara özgüven kazandırır. Hayata bakışı açısı değişir. Özgüven beraberinde, başarıyı ve mutluluğu getirir. Mutlu olan insanların büyüklü küçüklü beden hastalıklarına yakalanma riskinin düşük olduğu araştırmalar sonucu ortaya konmuştur. Psikologlara gitme ihtiyacı dahi buradan doğar. Psikologlar da, değişen ve yenilenen iletişim sistemleri arasından destek alarak, asosyallik ya da çekingenlik problemi yaşayan danışanlarına destek tedavi olarak canlı sohbet hatlarını önermekteler.

            Canlı sohbet hatları, partnerinizi kendiniz seçerek sohbet ettiğiniz, konu özgürlüğü olan, dakika başı ücretli özel numaralardır. Yalnızca özel konuşmalar için değil, her konu için kullanıla bilirler. Üstelik bu sohbet hatlarında konuşmalar telefon üzerinden olacağı için özellikle çekingenlik problemi yaşayan danışanlar kendilerini daha rahat hissetmeye başlamış, gün içerisinde dahi, tavırlarındaki değişikliği kendileri de gözete bilmişlerdir. Ancak internet üzerinden bulunan bu numaralar, her zaman güvenli olmaya biliyor. Bu nedenle bu konu da tercih yaparken dikkatli olmalısınız. Ücret ödeme ve konuşma kaydı konularında garanti verebilen firmaların canlı sohbet hizmetlerini tercih etmelisiniz. Kredi kartı bilgileriniz ya da kişisel durumunuzu paylaşma zorunluluğunuz olmadığından bunları talep eden firmalarla iletişim kurmamalısınız. Ücret tahsili faturanıza yansımalı, kadın partnerinizle aktarmasız bağlantı kurabilmelisiniz. Konuşmalarınız kayıt altına alınmadığından emin olduktan sonra konuşmanız, ve kişisel bilgilerinizin sır kalacağından emin olmalısınız.

            Sitemiz üzerinden ulaşacağınız hatlarımız yüzde yüz güvenlidir. Partnerleriniz özel seçilmiş çalışanlardır. Firmamız kurumsaldır ve müşteri gizliliği esası ile çalışır. Partneriniz ile yapacağınız konuşma ya da paylaşımlar asla kayıt altına alınmazlar. Bilgileriniz ya da anlattıklarınız asla 3. kişi ya da kurumlarla paylaşılmaz. Ödemeleriniz bedava dakikalarınız ya da fatura üzerinden dakika başı olarak ücretlendirilir. Bu sohbetlerden memnun kalacağınızı garanti ediyor sizleri de canlı sohbet hatlarına bekliyoruz.