İlişki Uzmanları - Sex Hatları

 İlişki koçları ya da ilişki uzmanları neden var?

Bu insanlar sizlerin ilişkilerinizde çözemediğiniz problemleri çözmek üzere psikoloji ve ilişkiler üzerine eğitim almış kişilerdir.

İlişki koçları ya da ilişki uzmanlarına ne zaman baş vurulur?

İlişkinizin ve ya evliliğinizin çıkmaza girdiğini anladığınız an bunu yapa bilirsiniz. Bu durumu şöyle izah edelim, konuşarak anlaşamadığınızı hissettiğiniz, kendinizi yeterince ifade edemediğinizi hissettiğiniz ya da karşı tarafı anlayamadığınızı hissettiğiniz, durduk yere kavga çıkıyor ya da sudan sebeplerle sinirleniyor gibi hissediyorsanız bir ilişki uzmanına baş vurmakta fayda var. Unutmayın bu kişiler sizi yargılamak değil, sorunlarınızı dinleyerek size yardımcı olmak için eğitim almış kişilerdir. İlişkiniz hakkında sorulan her soruya dürüst cevaplar verdiğiniz sürece doğru ve kesin sonuçlara ulaşa bilirsiniz.

İçten içe ilişkinizden soğuyorsanız yine de baş vurmak gerekir mi?

Şayet ilişki farklı boyutlara, kötü noktalara, istenmeyen sonuçlara sebebiyet vermeye başlamışsa ve bitirilmek de dahi sorun yaşanıyorsa baş vurula bilir. Ayrılık için gerekli görülen ya da ayrılmama, ilişkiyi yürüte bilme konusunda handikapları geçmeniz için size yardımcı olacaklardır.

Aslında kimseye anlatamadığım hislerim var, ona karşı bir hata yaptım ve pişmanım fakat ona söyleyemiyorum ve ya gerçekleştirmek istediğim hayallerim var fakta ona anlatmaya korkuyorum diyorsanız; illa bir danışmana ya da uzmana ihtiyacınız yok. Bu durumu konuşarak çöze bilirsiniz. Sitemiz üzerinden ulaşa bileceğiniz Sex hatları, Sex hattı, Canlı Sex  Hattı ve ya  Sex Numaraları hizmetleri ile bu ihtiyacınızı gidermeniz mümkün. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri dakika başına ücretlendirilen, özel hatlardır. Partnerlerinizi görsellerden seçerek, numarayı çevirmeniz yeterli. Her bir partner diksiyonu düzgün, özel eğitimli, seçilmiş çalışanlardır. Hatlarla direk kaliteli ve sorunsuz bağlantıya geçersiniz. Müşteri gizliliği esasına dayanan çalışma prensibi sebebiyle Sex hatları, Sex hattı, Canlı Sex Hattı ve ya Sex Numaraları hizmetleri üzerinden yapılan konuşmalar asla kayıt altına alınmazlar. Her operatörden ulaşa bileceğiniz bu hatlar, yedi yirmi dört hizmet halinde olup tamamen güvenlidir. Sitemiz tamamen çalışan kurumsal firmaya ait hatların numaralarını seçe bilmeniz için var.