Sözlü şiddeti hiç duydunuz mu? - Sohbet Numaralari

  Bazen ilişkiler üzerinde bunu siz ya da partneriniz bilinçli ya da bilinçsiz olarak yapa bilirsiniz. Hakaret etme ya da hakarete maruz kalma durumunun ötesinde iğneleyici kelimelerden karşı tarafı kışkırtmaya, üzmeye yönelik sözlü eylemler bunun içerisine girerler. Bu durumu hissediyor olmanız mümkün fakat bastırılma duygusu içerisinde itiraf etme ya da karşı çıkma konusunda cesaretiniz yoksa önceliğiniz öz güveninizi tazelemek olmalı.

Unutmayın ki ilişkiler karşılıklı duyguların ve güzel hislerin varlığı ile devam ettirilirler. Her ilişkide muhtemel kavga durumları olsa dahi sözlü şiddet süre gelen bir olgu haline dönüşe bilir. Bu durumda ilişki danışmanına baş vurmayı ya da bir psikologdan yardım almayı deney bilirsiniz. Bir aile  büyüğü ile de buna çözüm bulmaya çalışa bilirsiniz fakat yakınınızda bulunan kişilerin taraf tutma ihtimalleri her zaman vardır. Sevgisinden emin olamadığınızı hissettiğiniz, ilişkinizin zora girdiğini hissettiğiniz an önceliğiniz bunu partnerinize yansıtmak olsun. Doğru kelimeleri seçmek için ön hazırlık yapmanız önemli.

Bunların farkına varmanız zor olsa da genel olarak konuşma ihtiyacı hissetmeniz mümkün. İlk adım psikoloğa gitmek olsa da bazı kişiler buna vakit ayıramaya biliyor. Tam da bu nokta da sitemiz üzerinden ulaşa bileceğiniz Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri devreye giriyor. Bu hatlar dakika başı ücretlendirilen özel konuşma hatlarıdır. Tamamen güvenli olup yedi yirmi dört açık olan Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetlerinde konuşacağınız partneri kendiniz belirleyerek istediğiniz kadar, istediğiniz konuda konuşma hakkına sahipsiniz. Üstelik Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri üzerinden yapılan konuşmalar asla kayıt altına alınmazlar ya da 3.kişi ve kurumlar ile paylaşılmazlar.